Biuro Styl Sp. z o.o.
ul. Wiktora Jankowskiego 9
61-248 Poznań
NIP 7822137728

tel.: +48 61 8711 201
e-mail: office@biuro-styl.pl

Biuro oraz magazyn czynne
pon. – pt.: 8:00 – 16:00

Sklejka-Eko S.A.
ul. Reymonta 35
63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP 6220005391

e-mail: handel@sklejkaeko.pl

Magazyn czynny:
pon. – pt.: 7:00 – 22:00

Lenwit Fornir Sp. z o.o.
Witaszyczki 66
63-230 Witaszyce, Polska
NIP 6171944484

e-mail: fornir@fornir.pl

Magazyn czynny:
pon. – pt.: 6:00 – 22:00

Formularz kontaktowy

W czym możemy pomóc?


Skontaktuj się z ekspertem

Zwroty i reklamacje

dla zakupów online
tel. +48 607 067 608
zwroty@biuro-styl.pl

Formularz zwrotów i reklamacji

dla zakupów tradycyjnych
tel. 61 8711 201

Blaty i wyroby laminowane

Maciej Szwarz
specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 61 87 11 214
maciej.szwarz@biuro-styl.pl

Produkty GLOBALWOOD® (podłogi, drewno tarasowe)

Michał Dąbrowski
handlowiec
tel. +48 61 8711 234
michal.dabrowski@biuro-styl.pl

Produkty Art Paret (panele modułowe i listwowe)

Katarzyna Masztalerz
specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 61 8711 225
katarzyna.masztalerz@biuro-styl.pl

Produkty akrylowo-mineralne (HI-MACS)

Dawid Dybol
Product Manager HI-MACS®
tel.: +48 695 598 519
dawid.dybol@biuro-styl.pl

Sklejka

Piotr Cidyło
specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 61 8711 221
piotr.cidylo@biuro-styl.pl

Produkty Sklejka-Eko S.A.

Patrycja Jankowska
Specjalista ds. handlu
tel.: +48 (62) 735 53 10
kom.: +48 506 483 209
e-mail: patrycja.jankowska@sklejkaeko.pl